“bizim için reklam, değer üretirken hesap verebilmektir...”                  "14. yılımızı kutluyoruz..."

25 Aralık 2015
Türkiyenin tek yerli inşaat güvenlik ağları üreticisi Fatih İş Güvenlik tüm kurumsal iletişim, markalama web sitesi içerik yönetimi ve sosyal medya danışmanlığını ajansımızdan almaya başlamıştır.

18 Ağustos 2015
Banka şubeleri tadilat ve renüvasyon alanında yetkin bir şirket olan Aykan Mimarlık kurumsal web sitesi tasarım ve içerik yönetimi ile kurumsal katalog çalışmaları başlamıştır. İzmir menşeyli bir şirketin ajansımızı tercih etmesi bizi ayrıca gururlandırmıştır.
www.aykanmimarlik.com.tr

04 Haziran 2014

Türkiyenin yapı denetimi alanında güçlü şirketlerinden biri olan Kırlangıç Yapı Denetim  tüm pazarlama iletişimi, kurumsal kimlik, basılı malzemeleri, kurumsal web sitesi tasarımı ve reklam danışmanlığını şirketimizden almaya başlamıştır. Kurumsal web sitesi hizmete girmiştir.
www.kirlangicydk.com.tr

25 Ocak 2015
Yüksel Holding'in en genç şirketlerinden biri olan Yüksel Yönetim Hizmetleri A.Ş.'nin Kamp Yönetim Hizmetleri/Camp Management Services Türkçe-İnglizce kurumsal katalogunun tüm konsept, yaratıcı metin yazarlığı, grafik tasarım ve baskısı ajansımız tarafından yapılıp teslim edilmiştir.

22 Aralık 2015
İnşaat ve Müşavir firma olarak bu gündedek yapttğı projelerle alanında derinleşen Tufan Mühendislik ve Mimarlığın Cep telefonu uyumlu kurumsal web sitesi tasarım ve web içerik yönetimi ile hizmete girmiştir. www.tufanmimarlik.com.tr

19 Ekim 2015
Türkiyede özellikle altyapı, geoteknik, arıtma ve katı atık üretim tesislerine müşavirlik ve proje danışmanlık alanda en yetkin şirketlerden biri olan Piramit Mühendislik A.Ş 'nin Cep telefonu uyumlu kurumsal web sitesi tasarım ve web içerik yönetimi ile hizmete girmiştir. www.piramitmuh.com.tr

5 Kasım 2015
Yüksel Güvenlik A.Ş'ye özel olarak tasarlanan Personel Bilgi Paylaşım Sistemi tüm yazılımı ajansımızca yapılıp şirket personelinin kullanımına açılmıştır. Cep telefonu uyumlu olan sistem ile tüm çalışanlar bilgi akışını sistematik olarak alacaklardır.

23 Haziran 2014
Türk fotoğraf tarihinde özgün bir yere sahip olan Mehmet Arslan
Güven'in kurumsal web sitesinin tüm tasarım ve yazılımı tarafımızdan tamamlanarak kurumsal web sitesi yayına girmiştir. www.mehmetarslanguven.com

Loading...

ANA SAYFA NEDEN ASİA MİNÖR ETKİNLİK ALANLARIMIZ İŞ ÖRNEKLERİMİZ MAKALELERİMİZ HABERLER İLETİŞİM
Site Haritası Fiyat Yaklaşımımız Pazarlama İletişimi ve Grafik Tasarım Klasikler
  Kurumsal Söylem Kurumsal Kimlik ve Logo Tasarımı Kurumsal Kimlik ve Logo
  Ajans Başkanımız Web Tasarım ve İçerik Yönetimi Son İşler
Referanslarımız SEO Uygulama ve Danışmanlık
Kuruma Özel Yazılım
Görsel Medya ve Fotoğraf Hizmetlerimiz
Promosyon, Ambalaj ve Tabela Tasarım